Och! Neboli nájdené žiadne kupóny

Neexistujú kupóny pre tento obchod, vráťte sa neskôr.

Nájsť všetko či už pre kolektívny, alebo individuálny šport na jednom mieste môže byť niekedy skutočne problematické. Na trhu je totižto malé množstvo značiek, sietí a spoločností s náramne širokým športovým záberom, vďaka ktorému dokážu pokryť takpovediac všetky oblasti týkajúce sa športu. Jednou z nich je však bezpochyby inSPORTline.

Široká ponuka športového sortimentu

Spoločnosť inSPORTline je najväčším výrobcom a predajcom fitness sortimentu v Slovenskej republike. Fitness vybavenie však nie je ani zďaleka jediným, čo môže táto sieť svojim zákazníkom ponúknuť. Sortiment z inSPORTline dokáže totižto zastrešiť všetko pre kolektívny aj individuálny šport – od oblečenia, cez športové doplnky, až po prepracované elektro a fitness zariadenie.

Spomenúť môžeme menovite pánske, dámske aj detské oblečenie, pomôcky a vybavenie na cvičenie, doplnky výživy, všetko pre loptové športy, bicyklovanie, korčuľovanie a turistiku, moto výbavu či elektrické bicykle, elektrické kolobežky, e-longboardy, rôzne smart prístroje a ďalšie elektronické a iné doplnky.

Zaujímavá možnosť zaobstarania tovaru 2. akosti

Produkty 2. akosti zaujmú predovšetkým svojou extrémne výhodnou cenou. Vo všeobecnosti ide o tovar, ktorý je 100 % funkčný, no môže javiť známky drobných chýb či minimálneho opotrebovania. Takéto produkty mohli byť totižto zostavené na fotenie či rôzne akcie, vrátené zákazníkom do 14 dní, alebo mohli mať poškodenú škatuľu z cesty smerom k zákazníkovi. Každopádne, tieto skutočnosti nemajú žiadny vplyv na samotnú funkčnosť výrobkov.

Kde nájsť ponuku inSPORTline?

Jednou z mnohých výhod spoločnosti inSPORTline je skutočnosť, že svoju ponuku neprezentuje len prostredníctvom e-shopu insportline.sk. Okrem tejto možnosti si ju môžete prezrieť aj v kamenných predajniach v Bratislave, Trenčíne či Košiciach, kde si viete tiež pohodlne vyzdvihnúť vami objednaný tovar z e-shopu.

Všetko podstatné o nákupe

Objednávka z e-shopu insportline.sk zvykne byť štandardne spracovaná do 24 hodín, pričom dodacia lehota je pri skladovom tovare a platbe na dobierku približne 2 pracovné dni. Pokiaľ je však platba realizovaná prevodom na účet alebo internet bankingom, dodacia lehota môže byť predĺžená aj na 5 pracovných dní.

Čo sa platby týka, vybrať si môžete z prevodu na účet, internet bankingu alebo osobného vyzdvihnutia v predajni a dobierky, čo je účtované poplatkom 1 €. Zaujímavosťou je aj možnosť nákupu na splátky bez navýšenia s úvermi Celetem alebo Quatro, ktorú je možné využiť pri nákupoch od 100 do 10 000 €, pričom doba splácania sa líši v závislosti od jednotlivých úverov – v priemere od 4 do 20 mesiacov. Za zmienku stojí aj priama platba pri týchto úveroch, ktorá je voliteľná, a môže tak činiť od 0 do 90 % z celkovej sumy tovaru.

Preprava objednaného tovaru z insportline.sk je zabezpečovaná kuriérskymi spoločnosťami DPD aleboGebrüder Weiss výhradne na území Slovenskej republiky. Zatiaľ čo za balíkovú prepravu je účtovaný poplatok 3,90 €, tak pri nadrozmernej doprave ide o sumu 5,90 €. V prípade objednávky od 199 € vyššie je však preprava zadarmo. Nemožno opomenúť ani paletovú prepravu, ktorá je grátis pri objednávkach od 399 € vyššie. Pri nižšej cene je štandardne spoplatnená sumou 14,90 €.

Aké výhody ponúka inSPORTline svojim zákazníkom?

Okrem zaujímavých výhod v podobe tovaru 2. akosti, možnosti splátok bez navýšenia alebo viacerých kamenných predajní si pozornosť zaslúži aj ponuka poukazov rôznych hodnôt na nákup na e-shope inSPORTline. Takéto kupóny môžu byť perfektným darčekom pre vašich blízkych. Nedá nám však nespomenúť ani vernostný systém so zľavami až do mínus 10 %, zľavu 4 € na prvý nákup, možnosť odbornej montáže fitness produktov za príplatok, návrh a kompletnú realizáciu domácich posilňovní a obrovských fitcentier úplne od základu či možnosť využitia zľavových kupónov pre ešte výhodnejší nákup.

Ako využiť zľavový kupón pre výhodnejší nákup?

Hneď ako prejdete do vášho naplneného nákupného košíka, priamo pod vybraným tovarom spozorujete drobné políčko s otáznikom a textom „Mám zľavový kupón“. Všetko, čo musíte urobiť, je kliknúť naň a napísať váš kupón do formulára, ktorý sa vám nesmierne rýchlo zobrazí na obrazovke v podobe malého okienka. A aby ste sa mohli začať radovať z výhodného nákupu, nezabudnite na záver už len potvrdiť zľavový kupón tlačidlom „UPLATNIŤ“.