Och! Neboli nájdené žiadne kupóny

Neexistujú kupóny pre tento obchod, vráťte sa neskôr.

Internetový obchod Andreashop je špecialistom na bielu a čiernu techniku. Okrem toho však v e-shope môžete nájsť aj športové vybavenie, počítače  a príslušenstvo, herné konzoly, hračky, chovateľské potreby, drogériu, kancelárske potreby, ale aj kosačky, bicykle a ďalšie.

Aký sortiment a produkty Andreashop ponúka?

Sortiment tovaru internetového obchodu Andreashop je skutočne rozmanitý. Zahŕňa najmä malé a veľké spotrebiče, TV, audio a vybavenie pre fotografovanie a natáčanie. Samozrejmosťou sú mobilné telefóny, PC hry a príslušenstvo. Okrem toho nechýba ani sortiment pre hobby, dom a záhradu. Na svoje si prídu aj chovatelia zvierat či vášniví rybári.

Malé a veľké domáce spotrebiče

Internetový obchod Andreashop ponúka rozsiahly výber malých a veľkých domácich spotrebičov. Nechýba ani veľký výber vstavaných spotrebičov od vstavaných rúr, dosiek, cez chladničky, mrazničky či práčky až po vstavané digestory.

V ponuke môžete nájsť malé domáce spotrebiče napríklad na grilovanie ako sú kontaktné a ploché grily alebo spotrebiče na prípravu kávy (automatické a pákové espressá, kapsulové kávovary, napeňovače mlieka, mlynčeky na kávu a iné). Samozrejmosťou sú vysávače, žehličky, čističky a zvlhčovače vzduchu či spotrebiče pre holenie, epilovanie a strihanie. Spotrebiče pre kúrenie (konvektory, olejové radiátory, teplovzdušné ventilátory, elektrické krby..) a chladenie (ochladzovače vzduchu, klimatizácie, ventilátory..). Nechýbajú ani malé spotrebiče do kuchyne ako napríklad mlynčeky, krájače, mixéry a šľahače, odšťavovače, roboty, hriankovače a sendvičovače, sušičky ovocia a vákuovačky a mnoho iného.

Nájdete tu aj široký výber veľkých domácich spotrebičov ako napríklad práčky a sušičky, chladničky, mrazničky, chladiace vitríny a vinotéky, umývačku riadu, sporáky, varné dosky, mikrovlnné rúry, digestory, bojlery a ohrievače vody a ďalšie.

TV, audio, vybavenie pre foto a video

Nájsť tu môžete aj široký výber televízorov, audio ako napríklad domáce kiná, soundbary, mikrosystémy, rádiobudíky, CD prehrávače, zosilňovače, reproduktory, DJ technika, gramofóny a ďalšie.

Nachádza sa tu aj vybavenie pre domáce alebo profesionálne fotografovanie. Na výber sú rôzne digitálne fotoaparáty, kamery, ďalekohľady, mikroskopy a lupy či dokonca fototlačiarne.

Telefóny, PC príslušenstvo a hry

Internetový obchod Andreashop ponúka rozsiahly výber mobilných telefónov, tabletov, notebookov a počítačov či rôznych komponentov pre počítače. Samozrejmosťou sú aj produkty od spoločnosti Apple ako iPhony, iPad či Macbook. Nechýbajú ani tlačiarne, sieťové prvky, GPS navigácie či smart produkty.

Na svoje si prídu aj vášniví hráči hier, Pre nich je sú na výber herné konzoly, hry, príslušenstvo pre hranie hier, zberateľské veci, herné kreslá či závodné sedadlá.

Hobby, dom, záhrada

V ponuke internetového obchodu Andreashop nájdete sortiment pre hobby, dom či záhradu. Napríklad kosačky, krovinorezy a plotostrihy, reťazové píly, fontány, bazény a vírivky, sauny a infrasauny. Okrem toho tu môžete nájsť aj ploty, pletivá, rebríky, osivá, hnojivá, substráty a záhradné náradie. Nechýbajú ani záhradné grily, nábytok do záhrady či vonkajšie osvetlenie.

Chovateľské a rybárske potreby

Nájsť tu môžete aj rôzne potreby pre vašich domácich miláčikov. K dispozícií sú chovateľské potreby pre psy a mačky, ako napríklad krmivá, maškrty, doplnky stravy, vodítka, obojky a postroje, misky, pelechy, ohrádky, hračky a mnoho iného.

Okrem chovateľských potrieb je k dispozícií aj široký sortiment pre nadšencov rybolovu. Nachádzajú sa tu rybárske potreby ako napríklad odev, obuv a okuliare, na výber sú aj poháre, hrnčeky či ploskačky. Samozrejmosťou sú navijáky, prúty, vlasce, šnúry, podberáky, čerene, rukoväte a hlavy, stojany, držiaky, signalizátory záberu a veľa iného.

Hračky pre deti

V ponuke internetového obchodu nájdete aj široký výber hračiek pre vaše ratolesti. Napríklad hračky na záhradu ako detské domčeky a stany, pieskoviská a hračky do piesku, hojdačky, preliezačky a šmykľavky, nafukovačky a hračky k vode, kolobežky, odrážadlá a iné. Nachádzajú sa tu aj hračky pre najmenších alebo široký výber spoločenských hier, kníh a e-kníh.

 Výhody nakupovania v obchode Andreashop

Internetový obchod Andreashop je overený mnohými zákazníkmi. V roku 2019 získal tento internetový obchod certifikát SHOP ROKU (víťaz ceny za popularitu: kategória elektro). Z toho všetkého vyplýva, že nakupovanie prostredníctvom e-shopu Andreashop je overené a hlavne bezpečné.

Čo sa týka sortimentu, ten je skutočne rozmanitý. A to je veľmi veľkou výhodou, pretože na svoje si príde naozaj každý – či už hľadáte domáci spotrebič, nový televízor, smartfón, hračky pre dieťa alebo krmivo pre svojho domáceho miláčika.

Medzi najlepšie výhody nakupovania v obchode Andreashop patrí možnosť nákupu na splátky. Tento internetový obchod spolupracuje s troma spoločnosťami, ktoré poskytujú spotrebiteľský úver. Sú nimi Home credit slovakia,a.s., Quatro a Ahoj splátky. Ďalšou z výhod je možnosť predĺžiť si záruku.

Informácie  o doprave a platbe

Internetový obchod Andreashop ponúka  nasledujúce možnosti dopravy tovaru:

 • Slovenská Pošta – cena za dopravu od 3,20€
 • Zásielkovňa – cena za dopravu je zadarmo, zásielka sa vyzdvihne prostredníctvom výdajného miesta
 • Gebrüder Weiss – cena za dopravu od 16,50€
 • DPD – cena za dopravu od 4,98€
 • Vlastná doprava – cena za dopravu od 16,50€
 • Balíkobox – cena za dopravu od 3,20€

Internetový obchod umožňuje osobný odber, kde je možné platiť za objednaný tovar v hotovosti alebo platobnou kartou. K dispozícií sú 3 odberné miesta:

 • Centrálny sklad Malé Dvorníky – manipulačný poplatok 1€
 •  Bratislava – Panónska Cesta 17 / I – manipulačný poplatok 1€
 • Bratislava – Ivanská Cesta 15 – manipulačný poplatok 1€

K dispozícií je aj doprava do zahraničia, konkrétne do vybraných pohraničných obcí v okolí maďarských a rakúskych hraníc. Poplatok za doručenie tovaru je 21,90 eur. Jedná sa o nasledujúce obce:

 • Maďarsko: Rajka , Bezenye, Dunakiliti, Hegyeshalom, Levél, Feketeerdo, Mosonmagyaróvár, Dunasziget, Halászi
 • Rakúsko: Berg, Kittsee, Wolfsthal, Hainburg An Der Donau, Hundsheim, Edelstal, Pama, Bad Deutsch-Altenburg, Prellenkirchen

Postup ako uplatniť zľavový kupón

Postup, ako uplatniť zľavový kupón je jednoduchý. Stačí, ak kliknete na oranžové políčko (tlačidlo) zobraziť kód. Kliknutím na tlačidlo skopírujete kód a prejdete priamo na stránku internetového obchodu Andreashop, kde sa kód aplikuje.