Zľavový kupón Zerex

Kód Vyprší N/A
Zľava na 5€ na produkt UltraGold.
ULTRA5 Zobraziť kód
100% úspešnosť

Zľavový kupón Zerex

Kód Vyprší N/A
Zľava na 5% pri nákupe nad 20€.
DOG5 Zobraziť kód
100% úspešnosť

Internetový obchod zerex.sk ponúka hlavne široký výber výživových doplnkov značky Zerex. Tie sú určené na mnohé zdravotné problémy – sexuálne, urologické, na prostatu, pre zlepšenie spánku či odbúranie stresu. Okrem toho tu však nájdete aj kozmetiku, potraviny, športovú výživu a fitness potraviny. Tento e-shop prevádzkuje spoločnosť Active life Inv., s.r.o., ktorá sídli v Trenčíne na adrese Smetanova 1655/7.

Produkty pre duševnú pohodu, imunitu a urológiu, trávenie a metabolizmus

V tomto internetovom obchode nájdete široký sortiment výživových doplnkov značky Zerex. Tie sú rozdelené do troch základných kategórií, ktoré určujú, na aký zdravotný problém sú určené:

 • Duševná pohoda –  tu nájdete výživové doplnky, vitamíny a minerály Zerex, ktoré sú určené pre zníženie stresu, pre mentálnu rovnováhu alebo doplnky pre zníženie problémov so spánkom.
 • Imunita a urológia – v tejto kategórií sa nachádzajú výživové doplnky Zerex, ktoré pomáhajú zlepšiť nepríjemné zdravotné problémy. Sú určené napríklad na potenciu, na predĺženie styku, ale aj na problémy s prostatou a močové cesty
 • Trávenie a metabolizmus – nájsť tu môžete výživové doplnky, ktoré sú určené pre spaľovanie tukov a chudnutie, na problémy s trávením alebo tu nájdete aj rôzne doplnky pre diabetikov

Kozmetika Zerex a produkty pre dentálnu hygienu

V internetovom obchode sa nachádzajú kozmetické prípravky pre ochranu zdravia, akými sú kondómy a antibakteriálny gél. Nachádzajú sa tu však aj prípravky pre podporu a rast vlasov (zinok a kofeínový šampón) a parfémy Zerex pre pánov.

V sortimente sa nachádzajú produkty na dentálnu hygienu. Vybrať si môžete napríklad zubné kefky, pasty či dentálne nite. Na výber sú klasické zubné kefky, ale aj hydrosonické zubné kefky od švajčiarskejznačky Curaprox, ktorá sa radí medzi špičku produktov ústnej hygieny.

Potraviny a športová výživa

Sortiment je obohatený aj o potraviny a športovú výživu. Z potravín tu nájdete čaje Zerex, kaše, kakaové a orieškové nátierky, tyčinky a ďalšie maškrty od výrobcov Mixit a Biotech USA.

Zo športovej výživy je taktiež pestrý výber. Nájdete tu proteíny, gainery, kreatíny, aminokyseliny, kolagén a kĺbová výživa pre kosti. Prevažne tu nájdete produkty od výrobcu Biotech USA.

Výhody internetového obchodu zerex.sk

Medzi výhody tohto internetového obchodu patrí široký výber výživových doplnkov Zerex. Tie sú určené pre duševnú pohodu, imunitu a urológiu, trávenie a metabolizmus. Produkty majú viaceré certifikáty.

Ďalšou výhodou je rýchle doručenie tovaru. Objednávky, ktoré sú uskutočnené do 13:00, tak tie sú doručené až nasledujúci pracovný deň. Pri objednaní po 13:00 môže byť doručenie dlhšie.

Mnoho zákazníkov ocení, že e-shop zerex.sk dbá na diskrétnosť. Čo znamená, že balenie produktov je diskrétne. Takžedopravca ani vaši susedia nebudú vedieť, aké produkty vám v balíku prišli.

Pri objednaní produktov nad 70 eur za dopravu neplatíte, máte ju zadarmo. Navyše pri objednávke vyššej ako 100 eur získa zákazník darček.

Internetový obchod ponúka poradňu, vďaka ktorej si bude vedieť zákazník vybrať správny produkt. Je možné si prečítať blog, kde sú spracované články na konkrétne témy a v nich uvedené odporúčania lekárov. Ohľadom vášho zdravotného stavu vám môže pomôcť priamo lekár. Opýtajte sa otázku v online poradni a odpovie vám uznávaný odborník v oblasti sexuológie.

Informácie o doprave a platbe

Pri objednávke vyššej ako 70 eur za dopravu neplatíte. Ak je však objednávka v nižšej sume, v takom prípade je cena za dopravu nasledovná:

 • Slovenská pošta 2,99 €
 • Kuriér UPS 3,99 €
 • Balíkobox 3,99 €
 • Zásielkovňa 2,99 €

Čo sa týka platby za produkty, tak internetový obchod zerex.sk umožňuje nasledujúce možnosti platby:

 • Platba kartou – GP Webpay
 • Dobierka (+1,20 €)
 • Platba prevodom SEPA Platba prevodom SEPA
 • Gpay
 • Apple pay

Postup ako uplatniť zľavový kupón

Zľavový kupón uplatníte tak, že kliknete na oranžové políčko (tlačidlo) zobraziť kód. Kliknutím na tlačidlo skopírujete kód a prejdete priamo na stránku internetového obchodu zerex.sk, kde sa kód aplikuje.