Och! Neboli nájdené žiadne kupóny

Neexistujú kupóny pre tento obchod, vráťte sa neskôr.

Nábytok z masívu s prívlastkom lacný sa nedá zaobstarať len tak hocikde. Takýto sortiment totižto zvykne oplývať nadštandardnou kvalitou s výbornými mechanickými vlastnosťami, čo prirodzene nejde dokopy s nízkou cenou. Žiadnemu pozornému oku ale neunikne ponuka spoločnosti IDEA nábytok, v ktorej môžete nájsť práve spomínaný nábytok z masívu za skvelé ceny.

Sortiment spoločnosti IDEA nábytok

Spoločnosť IDEA nábytok sa však nevenuje výhradne distribúcii nábytku z masívu. V jej portfóliu môžete nájsť napríklad aj praktický a odolný nábytok z lamina, pohodlné kancelárske kreslá a stoličky, populárne sedacie vaky a mnoho ďalšieho. Jednoducho povedané – zariadenie do celej domácnosti.

Všetko pre spálne

Na idea-nabytok.sk nájdete všetko, bez čoho sa štandardne nezaobíde funkčná a plnohodnotná spálňa. Do tejto kategórie patria nielen postele, rošty a matrace, ale taktiež nočné stolíky, komody, skrine a rôzne pútavé bytové doplnky.

Izbový a jedálenský nábytok

Zariadenie pre detské izby, obývacie miestnosti a jedálne sa v niektorých prípadoch zvykne do istej miery prelínať. Koniec koncov, v moderných priestoroch sme často svedkami spájania obývačiek s kuchyňami. Do takýchto priestorov ideálne zapasuje aj sortiment spoločnosti IDEA nábytok. Za zmienku stoja napríklad stoly a stolíky, jedálenské stoličky, obývacie zostavy, pohovky, sedacie vaky, relaxačné kreslá či vitríny.

Vybavenie do pracovne

Portfólio IDEA nábytok bezpochyby zaujme aj nevyhnutným vybavením pre pracovne či detské izby. Pozornosť si zaslúžia či už písacie a počítačové stoly, kancelárske kreslá a stoličky, alebo knižnice, regály a rôzne police.

Relaxačné záhradné sedenie

Pri vyslovení slova „masív“ sa mnohým ľuďom vybaví prekrásne záhradné sedenie a doplnky vhodné do letnej či zimnej záhradky, resp. na terasy a na balkóny. Podobný sortiment, spolu so záhradnými lehátkami, hojdačkami či slnečníkmi, nájdete aj na idea-nabytok.sk.

Vkusné kúpeľňové zostavy

V ponuke spoločnosti IDEA nábytok nechýbajú ani vkusné kúpeľňové zostavy, ktoré si môžete nakombinovať z vyšších skríň, závesných skriniek, menších skriniek pod umývadlo či na práčku, komôd alebo zrkadiel.

Praktické úložné priestory

Žiadne obytné priestory sa nezaobídu ani bez praktického úložného priestoru. Do pozornosti preto dávame nábytok na chodby, skrine, komody, knižnice, regály a police, ktoré taktiež pohodlne nájdete na idea-nabytok.sk.

Ako si objednať z idea-nabytok.sk?

Objednávanie na e-shope IDEA nábytok je nesmierne jednoduché, rýchle a intuitívne. Mnohých zákazníkov môže zaujať aj možnosť telefonického objednávania od pondelka do piatka v čase od 8:30 do 17:00. Za zmienku stojí aj skutočnosť, že pri nákupe nad 190 € je doprava prepravnou službou Toptrans alebo GLS k vám domov úplne zadarmo. V opačnom prípade je účtovaný jednotný 6-eurový poplatok. Čo sa platby týka, tú môžete realizovať zálohovou faktúrou, resp. prevodom na bankový účet, platobnou kartou online alebo na dobierku za príplatok 2 €.

Ešte výhodnejšie so zľavovými kupónmi

Aj napriek tomu, že IDEA nábytok neustále ponúka svojim zákazníkom zaujímavé zľavy a akcie, čoho dôkazom sú aj ich pravidelné e-mailové letáky, si môžete nákup na idea-nabytok.sk ešte zvýhodniť. Ako? Jednoducho, rýchlo a pohodlne s výhodnými zľavovými kupónmi.