Och! Neboli nájdené žiadne kupóny

Neexistujú kupóny pre tento obchod, vráťte sa neskôr.

Internetový obchod topshop.sk je na trhu už od roku 1996, čo je v súčasnosti viac ako 20 rokov. Ponúka inovatívne výrobky, ktoré pomôžu uľahčiť každodenné úlohy. Značka patrí pod spoločnosť STUDIO MODERNA s.r.o., ktorej patria známe a veľmi obľúbené značky ako Delimano, Dormeo, Rovus, Walkmaxx, Wellneo, Kosmodisk. Poznať ich môžete hlavne z TV obrazovky, z rôznych reklám a teleshoppingu. Cieľom spoločnosti je ponúknuť zákazníkom ten najlepší zážitok z nakupovania. Okrem toho je ich ďalším cieľom sprístupniť dobré veci čo najväčšiemu počtu ľudí.

Praktickí pomocníci pre domácnosť a bývanie

E-shop Topshop ponúka široký výber praktických pomocníkov pre domácnosť a bývanie. V ponuke sa nachádzajú výrobky na upratovanie ako napríklad mopy, parné čističe a vysávače. Pre záhradu je k dispozícií pracovné náradie či odpudzovače otravného hmyzu.

Pre pohodový spánoktu môžete nájsť posteľné obliečky a prikrývky na posteľ. Nechýbajú ani veľmi obľúbené a populárne výrobky Dormeo, ako napríklad matrace, paplóny alebo vankúše.

Kvalitný kuchynský riad a štýlové doplnky do kuchyne

Nechýba ponuka kvalitného kuchynského riadu a štýlové doplnky do kuchyne. Pre milovníkov varenia sú k dispozícií kuchynské spotrebiče rôznych farieb a atraktívneho dizajnu. Nájdete tu aj ponuku výrobkov na pečenie značky Delimano. Samozrejmosťou sú nože a krájače, ktoré sú pri varení nevyhnutne potrebné.

Fitness vybavenie a športové doplnky

Internetový obchod topshop.sk ponúka široký výber fitness vybavenia a športových doplnkov. Nájsť tu môžete rôzne výrobky, ktoré pomáhajú zlepšiť zdravie a fyzickú kondíciu. Napríklad masážne prístroje, magnetický rotoped či bežecký pás, wellness spa pre nohy a mnoho ďalšieho. Jednoducho tu nájdete všetko nielen pre šport a turistiku, ale aj pre fitness.

Výrobky pre zdravie a krásu

Ponuka tohto e-shopu je naozaj pestrá. Nájdete tu aj kvalitný sortiment pre zdravie a krásu. Sem patria výrobky pre starostlivosť o telo, ako napríklad sušiče vlasov, sety pre starostlivosť o pokožku, čističe pórov či epilátory. Perfektný relax a masáž pokožky zabezpečí masážny prístroj s vyhrievaním, elektrická výhrevná deka alebo masážna podložka.

Okrem toho tu môžete nájsť ponuku dámskeho a pánskeho oblečenia, ako aj pohodlnej obuvi. Nechýbajú šperky a iné doplnky.

Výrobky pre najmenších

Nezabudlo sa ani na najmenších. Pre nich je k dispozícií ponuka inovačných hračiek či detských výrobkov a ďalších doplnkov do detskej izby. V ponuke sa nachádzajú vankúše, deky, posteľné obliečky či koberčeky s veselými detskými motívmi.

Výhody nakupovania v e-shope Topshop

Výhodou nakupovania tohto internetového obchodu je široká ponuka výrobkov. K dispozícií je široký sortiment pre domácnosť, bývanie a kuchyňu či produkty pre zdravie, krásu a fitness.

Kvalita ponúkaných výrobkov je na vysokej úrovni, čo potvrdzuje mnoho spokojných zákazníkov. Recenzie ste mohli postrehnúť priamo z TV obrazovky alebo aj od svojich známych.

Komunikácia tohto e-shopu je bezproblémová. Ak máte problém, predajca vám rád pomôže. Využiť môžete viacero druhov komunikácie. Napríklad online podporu, no nechýba ani telefonická linka.

Veľkou výhodou je, že zákazníci môžu využiť platbu na splátky. Podmienkou je kúpiť tovar v minimálnej hodnote 100 eur.

Informácie o doprave a platbe

Internetový obchod ponúka 4 spôsoby platby:

  • Platba v hotovosti pri prevzatí – tovar sa platí v hotovostí pri jeho prevzatí
  • Platba kartou alebo bankovým prevodom – za tovar je možné zaplatiť platobnou kartou prostredníctvom platobnej brány 24-pay, prípadne môžete využiť možnosť platby prevodom na bankový účet predajcu
  • Platba prostredníctvom účtu PayPal – v tomto prípade platby je nutné mať založený PayPal účet
  • Platba na splátky – tento spôsob platby je možné využiť na objednávku v minimálnej hodnote 100 eur, po zadaní tejto možnosti vás spätne bude kontaktovať operátor zo zákazníckeho centra, ktorý vám poskytne ďalšie informácie k platbe

Čo sa týka spôsobu doručenia, tak e-shop Topshop ponúka možnosť osobného odberu na predajni, kde je nutná vopred onlina platba za tovar. Druhá možnosť je doručenie tovaru domov (na zvolenú adresu) prostredníctvom kuriéra.

Postup ako uplatniť zľavový kupón

Zľavový kupón uplatníte tak, že kliknete na oranžové políčko (tlačidlo) zobraziť kód. Kliknutím na tlačidlo skopírujete kód a prejdete priamo na stránku internetového obchodu topshop.sk, kde sa kód aplikuje.