Zľavový kupón Aphrodisia

Kód Vyprší N/A
Zľava na 2€.
rodisia2 Zobraziť kód
100% úspešnosť

Internetový obchod aphrodisia.sk ponúka výživové doplnky, ktoré svojimi účinkami pomáhajú zlepšiť kvalitu erekcie alebo ju predĺžiť, zvyšujú sexuálnu výkonnosť či chuť na sex. Jedná sa o kvalitné, čisto prírodné výživové doplnky a kozmetiku, ktoré obsahujú jedinečnú kombináciu bylín. Produkty sú určené pre ženy aj mužov. Produkty Aphrodisia distribuuje spoločnosť Imperial VITAMINS, s.r.o.

Výživové doplnky Aphrodisia “V“ pre ženy aj mužov

Výživový doplnok Aphrodisia “V“ pre mužov je nápomocný pre dlhodobé skvalitnenie erekcie. Má v sebe obsiahnutých5 špeciálnych extraktov z rastlín a L-arginín. Nachádzajú sa tam extrakty z koreňa Maca, Sibírskeho Ženšenu, z plodov Kotvičníka zemného, z koreňa Muira puama a extrakt z listov Ginkgo biloba.

Výživový doplnok Aphrodisia “V“ pre ženy pomáha zvýšiť sexuálnu túžbu a tiež udržiava zdravý sexuálny apetít. V zložení sa nachádzajú bylinné výťažky a ďalšie aktívne látky. Obsahuje extrakt z listov Damiány i z koreňa Muira Puama a nechýba ani extrakt z koreňa Maca.

Nájdete tu aj výživový doplnok s názvom Aphrodisia “V“ ultra rapid pre mužov. Je určený na podporu erekcie a libida s urýchleným nástupom účinku.

Aphrodisia krémy a Aphrodisia “V“ rabbit

Okrem výživových doplnkov nájdete v tomto internetovom obchode aj Aphrodisia krémy. K dispozícií sú 2 druhy krémov, jeden je určený pre ženy a druhý pre mužov.

Aphrodisia “G“ krém je určený pre ženy. Jeho účinkom je napomôcť prekrviť intímne partie, vďaka čomu zvyšuje ich citlivosť a zintenzívňuje pôžitok.

Aphrodisia “XL“ je krém, ktorý je určený pre mužov. Pomáha nielen skvalitniť, ale i predĺžiť mužskú erekciu.

K dispozícií je aj Aphrodisia “V“ rabbit, ktorý vám pomôže oživiť váš sexuálny život. Jedná sa o erekčný krúžok s vibračným vajíčkom. Pomôže rýchlejšie dosiahnuť a udržať erekciu či dokonca oddialiť vyvrcholenie.

Certifikovaná kvalita produktov

Všetky produkty, ktoré si môžete kúpiť v internetovom obchode aphrodisia.sk sú tvorené z čisto prírodných zdrojov. V zložení sú obsiahnuté hlavne liečivé rastliny, minerály a prírodné materiály. Z čoho vyplýva, že vám nepoškodia vaše zdravie a rovnako ani nepoškodzujú životné prostredie.

Samotná výroba podlieha najprísnejším legislatívnym požiadavkám. Výživové doplnky a produkty sú vyrábané v súlade s pravidlami CMP (Správna výrobná prax). Jedná sa o prísne pravidlá a požiadavky, ktoré zabezpečia, aby produkty spĺňali nielen kvalitu, ale aj bezpečnosť. To znamená, že produkty od spoločnosti Imperial VITAMINS sú viackrát kontrolované. Ich predaj schvaľuje Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZSR).

Výhody nakupovania v internetovom obchode aphrodisia.sk

Najväčšími výhodami nákupu prostredníctvom tohto internetového obchodu je, že poštovné máte zadarmo a doručenie je zabezpečené do 24 hodín.

Mnohí zákazníci ocenia, že je k dispozícií poradňa, kde vám radí priamo odborník. To znamená, že môžete položiť otázku odborníkovi, ktorý vám odpovie a poradí vybrať si správny produkt.

Doručenie a balenie produktov je diskrétne, takže sa nemusíte báť, že kuriér alebo susedia budú vidieť, čo ste si objednali.

Ďalšou výhodou je, že produkty ponúkané v e-shope majú nasledujúce certifikáty:

  • GMP certifikát
  • Povolenie UVZSR Aphrodisia V pre ženy, Aphrodisia V pre mužov
  • Povolenie UVZSR Aphrodisia V ultra rapid

Info o doprave a platbe

E-shop aphrodisia.sk umožňuje zákazníkom prebrať si tovar prostredníctvom osobného odberu. Okrem toho ponúka aj dve možnosti dopravy:

  • Slovenská pošta
  • Kuriér UPS

Všetky vyššie spomínané druhy dopravy sú zadarmo, takže poštovné neplatíte. Objednávka je doručená do 24 hodín.

Čo sa týka samotnej platby za objednaný tovar, internetový obchod ponúka nasledujúce možnosti platby:

  • Dobierka – platba za tovar prebehne až pri prevzatí zásielky
  • Priamy prevod na účet – peniaze za tovar prevediete priamym prevodom na účet predávajúceho. Informácie k platbe vám prídu na e-mail, spolu s potvrdením objednávky
  • Platba kartou vopred – prostredníctvom platobnej brány GP WebPay, kde uskutočníte online platbu za objednaný tovar

Postup, ako uplatniť zľavový kupón

Uplatnenie zľavového kupónu je jednoduché. Kliknite na oranžové políčko (tlačidlo) zobraziť kód. Kliknutím na spomínané tlačidlo skopírujete kód a prejdete priamo na stránku internetového obchodu aphrodisia.sk, kde sa kód aplikuje.