Zľavový kupón Autovýbava

Kód Vyprší N/A
Zľava na 2€ pri nákupe nad 20€.
DOGNET Zobraziť kód
100% úspešnosť

Internetový obchod autovybava.sk ponúka praktické výrobky pre všetkých motoristov. Samozrejmosťou je široký výber kvalitných autodoplnkov za veľmi dobré ceny.

Univerzálne autopoťahy pre sedadlá

V ponuke tohto internetového obchodu sa nachádza široký výber univerzálnych autopoťahov, ktoré dokonale ochránia sedadlá automobilu a zároveň skrášlia vnútorný interiér. Vybrať si môžete ľubovoľné farebné odtiene od čiernej, od šedej až po béžovú. K dispozícií sú aj rôzne farebné kombinácie  – hlavná čierna farba v kombinácií s pestrejšou farbou (červená, modrá, béžová..).

Okrem autopoťahov tu môžete nájsť i univerzálne autotričká. Jedná sa taktiež o poťah, ktorý je určený na sedadlo vozidla, avšak nie je určený na celú jeho plochu. Autotričko vyzerá podobne ako tričko na ramienka a navlieka sa iba na predné sedadlá – čiže na sedadlo vodiča a spolujazdca vedľa.

Vysoko kvalitné gumové autorohože, textilné autokoberce a vaničky do kufra

V ponuke sa nachádzajú vysoko kvalitné gumové autorohože, ktoré sú vhodné pre náročnejší terén – ideálne nielen na zimné, ale aj letné mesiace. Vybrať si môžete z mnohých dizajnov a rovnako aj od viacerých výrobcov.

Okrem toho tu možno kúpiť aj čierne textilné autokoberce, ktoré sú vyhotovené presne na mieru, podľa značky automobilu. Sú tvorené z dvoch vrstiev – vrchná časť je velúrová vláknitá a druhá, teda spodná časť je protišmyková nepriepustná.

Nájdete tu i gumové vaničky do kufra, ktoré chránia úložný priestor pred zašpinením a poškodením. Vybrať si môžete rôzne druhy (napríklad gumové vane s organizérom i bez neho či dokonca 3D) od viacerých výrobcov, ako napríklad Rezaw, Rigum, Novline alebo Frogum.

Ponuka osviežovačov vzduchu do auta

V ponuke tohto internetového obchodu môžete nájsť osviežovače vzduchu, ktoré pomôžu eliminovať nepríjemné pachy a vône (napríklad z cigariet). Vďaka nim bude každé auto krásne voňavé a zároveň v ňom bude lepšia atmosféra. V e-shope autovybava.sk sú k dispozícií dva druhy osviežovačov vzduchu do auta – voňavý panáčik a vôňa v plechovke.

Autodoplnky za veľmi dobré ceny

Tento e-shop ponúka širokú ponuku autodoplnkov za veľmi dobré ceny. Samozrejmosťou sú kryty prednej kapoty, nerezové lišty, lakťové opierky, zimné clony, spojlery a mnoho iného.

Okrem toho tu môžete nájsť aj prísady do palív, čiže aditíva, ktoré pomáhajú udržať vo forme motor automobilu. Aditíva sú k dispozícií pre benzín a aj pre diesel.

Výhody nakupovania v e-shope autovybava.sk

Medzi výhody nakupovania v e-shope autovybava.sk patrí prehľadnosť webstránky. Jednotlivé produkty majú jasné a zrozumiteľné popisy, vďaka čomu si vie zákazník správne vybrať. Ak by však aj nastal nejaký problém, internetový obchod poskytuje rýchle poradenstvo. To znamená, že môžete kontaktovať predajcu prostredníctvom telefónu alebo e-mailu.

Ďalšou výhodou je, že ak nakúpite tovar nad 99 eur, v takom prípade za doručenie neplatíte (doprava je zadarmo). Okrem toho, tento internetový obchod autovybava.sk ponúka zľavu na ďalší nákup.

Čo sa týka samotného výberu autodoplnkov, tie je možné vyhľadať si podľa značky automobilu. K výhodám nákupu určité patrí rýchlosť priebehu objednávky – vybavenie je rýchle a bez komplikácií.

Informácie o doprave a platbe

Tento e-shop nemá zriadenú kamennú predajňu. Objednaný tovar cez internetový obchod autovybava.sk sa posiela prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. Ceny za dopravu sú nasledujúce:

  •  Platba vopred prostredníctvom služby Barion (platobnej brány) – 3 €
  •  Platba na dobierku (platí sa pri prevzatí tovaru) – 4 €

Okrem toho, pri nákupe tovaru v minimálnej hodnote 99 eur je doprava zdarma.

Postup ako uplatniť zľavový kupón

Zľavový kupón uplatníte v e-shope autovybava.sk tak, že kliknete na oranžové políčko (tlačidlo) zobraziť kód. Kliknutím na tlačidlo skopírujete kód a automaticky sa prekliknete priamo na stránku internetového obchodu, kde sa kód aplikuje.