Zľavový kupón Bohatstvo-prírody

Kód Vyprší N/A
Zľava na 3€ pri nákupe nad 100€.
DogBP3 Zobraziť kód
100% úspešnosť

Zľavový kupón Bohatstvo-prírody

Kód Vyprší N/A
Zľava na 1% pri nákupe nad 30€.
dognet Zobraziť kód
100% úspešnosť

Internetový obchod bohatstvo-prirody.sk je zameraný prevažne na predaj prírodných výrobkov pre podporu zdravia a vitality. V sortimente sa nachádzajú výživové doplnky, zdravá strava a samozrejmosťou je aj prírodná kozmetika.

Výživové doplnky

V ponuke internetového obchodu Bohatstvo-prírody je k dispozícií široký výber výživových doplnkov. Nájdete tu napríklad probiotiká, vitamíny, výživové doplnky pre posilnenie imunity, psychickú rovnováhu či sexuálne zdravie. Nájsť tu môžete aj doplnky pre detoxikáciu a odkyslenie organizmu a mnoho iného.

K prírodným doplnkom bezpochyby patrí aj rastlina Aloe vera, ktorá má už niekoľko rokov pre zdravie človeka blahodarné liečivé účinky. Nájdete tu aj produkty, ktoré obsahujú spomínanú liečivú rastlinu. Napríklad rôzne Aloe vera šťavy, gély, tablety, produkty pre ústnu hygienu ako aj kozmetiku.

Zdravá strava

Základom zdravej stravy sú biopotraviny, ktoré nájdete i v tomto internetovom obchode. Nachádzajú sa tu rôzne druhy rastlinných a živočíšnych biopotravín (sú pestované v prírodnom prostredí bez použitia škodlivých látok). Nájdete tu biopotraviny ako konopný čaj a ďalšie konopné produkty, organický kokosový cukor alebo 100% BIO kakaové bôby a iné.

Samozrejmosťou sú rôzne druhy olejov, ktoré sú čisto prírodné, nerafinované a nefiltrované. Ich použitie je všestranné, nielen v potravinárstve, ale aj v kozmetickom či lekárskom priemysle.

Zo spomínaných olejov tu nájdete napríklad kokosový, konopný, rôzne druhy orechových olejov alebo makový olej, ktorý je perfektným zdrojom vápnika.

Prírodná kozmetika

Okrem výživových doplnkov nájdete v e-shope bohatstvo-prirody.sk širokú ponuku prírodnej kozmetiky, ktorá je rovnako ako biopotraviny, vyrobená z čisto prírodných zložiek s pridaním rôznych byliniek. Ponúkaná kozmetika je bez pridania akejkoľvek chémie či umelej parfumácie.

K dispozícií je pleťová, telová a vlasová prírodná kozmetika. Ako napríklad sprchové gély, prírodné mydlá a deodoranty, soľ do kúpeľa, masky na tvár, opaľovacie krémy a ďalšie.

Vybrať si môžete aj z ponuky BIO rastlinných olejov, ale aj masážnych, olejov do kúpeľa či esenciálnych. Samozrejmosťou je aj prírodná dentálna hygiena, kde sú k dispozícií zubné kefky, pasty a ústne vody.

Pre ženy sú k dispozícií rôzne druhy prírodnej kozmetiky na starostlivosť o intímnu hygienu. A nezabudlo sa ani na najmenších, pre ktorých je v ponuke detská prírodná kozmetika.

Výhody nakupovania v obchode

Veľkou výhodou nakupovania v tomto internetovom obchode je, že je k dispozícií široký sortiment prírodných produktov. Jedná sa o kvalitné a vysokoúčinné produkty, ktoré sú zväčša z čisto prírodných zdrojov. Navyše, v e-shope bohatstvo-prirody.sk môžete nájsť viac ako tisíc produktov skladom, to znamená, že sú ihneď k dispozícií a po zakúpení sú do pár dní u vás doma.

Medzi ďalšie výhody nakupovania prostredníctvom tohto internetového obchodu patrí možnosť využiť poradenstvo s lekárom a výživovým poradcom, ktoré je bezplatné.

E-shop ponúka zaujímavý vernostný program, vďaka ktorému môže každý zákazník získať rôzne darčeky či zľavy. Napríklad pri nákupe výrobkov či tovaru nad 79 eur dostane každý zákazník hodnotný darček a samozrejmosťou je poštovné zadarmo – pri kúpe tovaru nad 79 eur.

Celý chod objednávky je pod drobnohľadom. Internetový obchod posiela zákazníkovi SMS notifikáciu pri obdržaní objednávky a rovnako aj pri jej expedovaní. Vďaka tomu je zákazník dôkladne informovaný o stave a procese svojej objednávky, čo patrí medzi ďalšie výhody tohto e-shopu. Mnohých poteší, že väčšina objednávok je vybavená do 24 hodín

Informácie o doprave a platbe

Dodanie tovaru zabezpečuje internetový obchod bohatstvo-prirody.sk dvoma spôsobmi – prostredníctvom Slovenskej pošty alebo GLS kuriérom.

Cena poštovného prostredníctvom Slovenskej pošty závisí od hmotnosti objednaného tovaru (zásielky). Poštovné pri jednotlivých hmotnostiach je nasledovné:

  • hmotnosť zásielky do 0,49 kg  – cena poštovného 2,90 €
  • hmotnosť zásielky od 0,50 kg do 0,99 kg – cena poštovného 3,10 €
  • hmotnosť zásielky od 1 kg do 1,99 kg – cena poštovného 3,80 €
  • hmotnosť zásielky od 2 kg do 5 kg – cena poštovného 4,50 €

K dispozícií je i doprava tovaru prostredníctvom GLS kuriéra. Túto možnosť dopravy je možné uplatniť pri platbe objednávky vopred na bankový účet alebo zaplatením prostredníctvom platobnej karty. Cena za doručenie tovaru prostredníctvom GLS kuriéra je 3,50 €.

V prípade dobierky v oboch vyššie uvedených prípadoch dodania tovaru sa pripočítava príplatok 1,20 €.

Pri nákupe tovaru nad sumu 79 € je poštovné zdarma. Ak je však vyššia hmotnosť zásielky, v takom prípade sa výška poštovného účtuje individuálne . Poštovné je zadarmo aj v prípade, ak si zákazník príde vyzdvihnúť tovar priamo na odberné miesto (v Prešove). Nutná je však platba vopred, prevodom na bankový účet alebo on-line platobnou kartou).

Internetový obchod posiela tovar aj do zahraničia prostredníctvom Slovenskej pošty. V tomto prípade sa vyžaduje platba objednávky vopred na bankový účet. Poštovné je individuálne, závisí podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty, pričom zohľadňuje hmotnosť a rozmery posielaného tovaru.

Postup ako uplatniť zľavový kupón

Zľavový kupón uplatníte tak, že kliknete na oranžové políčko (tlačidlo) zobraziť kód. Kliknutím na tlačidlo skopírujete kód a prejdete priamo na stránku internetového obchodu Bohatstvo-prírody, kde sa kód aplikuje.