Zľavový kupón eyerim

Kód Vyprší N/A
Vyberte si rámy so šošovkami a získajte 10% zľavu.
LASSES10 Zobraziť kód
100% úspešnosť

Eyerim je e-shopom, v ktorého ponuke nájdete všetko podstatné zo sveta očnej optiky. Zatiaľ čo samozrejmosťou sú slnečné a dioptrické okuliare, tak výnimkou nie sú ani dioptrické šošovky či rozličné športové okuliare. Za zmienku stoja nielen univerzálne športové modely, ale taktiež špičkové kúsky určené na cyklistiku, beh, turistiku alebo lyžovanie, resp. snowboardovanie. Špeciálnu pozornosť si zaslúžia aj okuliare na počítač s ochranou proti modrému svetlu. Ich hlavnou devízou je chrániť oči pred škodlivým žiarením z displejov digitálnych zariadení, v dôsledku čoho prirodzene dochádza k zlepšovaniu spánku, eliminovaniu rozmazaného videnia a zabraňovaniu bolestí hlavy a očí.

Autorizovaný predajca renomovaných značiek

V ponuke eyerim sa nachádzajú produkty vyše 80 značiek, medzi ktorými sú aj svetovo uznávané a renomované spoločnosti, ako napríklad Ray-Ban, Oakley, Guess, Gucci, Polaroid, Prada, Dolce & Gabbana, Michael Kors, Tommy Hilfiger, Emporio Armani, Tom Ford, Timberland a mnoho ďalších.

Dôležitou a neopomenuteľnou je skutočnosť, že ide o 100 % originálne kúsky. Eyerim je totižto oficiálnym a autorizovaným predajcom všetkých značiek z dostupnej ponuky. Zákazníkov bez debaty poteší aj originálne balenie s originálnym príslušenstvom, ktoré sa zvykne odvíjať od toho, čo konkrétne výrobca k danému produktu poskytuje. Väčšinou však ide o pevné puzdra, textilné vrecúška alebo iné ochranné obaly s prípadnými čistiacimi handričkami.

Aké výhody pramenia z nakupovania na eyerim.sk?

Za jednu z nesporných výhod nakupovania na eyerim.sk možno označiť online tool „Magic mirror“, ktorý vám ochotne poskytne pomocnú ruku pri výbere toho správneho kúsku. Pokiaľ náhodou váhate s voľbou rámu či farby, neváhajte ho využiť. Všetko, čo potrebujete k takejto skúške, je výber modelu, povolenie prístupu ku kamere a razom uvidíte vami zvolené okuliare na sebe. Koniec koncov, o tom, že eyerim poskytuje svojim zákazníkom skutočne výhodné a prvotriedne služby, svedčí aj praktický Sprievodca veľkosťami a vždy nápomocný Zákaznícky servis.

Medzi ďalšie výhody nakupovania na eyerim.sk určite patrí aj možnosť vrátiť tovar v originálnom balení s pôvodným príslušenstvom do 30 dní odo dňa doručenia. Ak vám teda okuliare nesadnú aj napriek pomoci „Čarovného zrkadla“, nemusíte sa vôbec strachovať. Mimochodom, na všetky produkty eyerim sa vzťahuje až 2-ročná záruka.

Pozornosť by sa ale mala dostať aj výhodnému nakupovaniu po registrácii, resp. vytvorení účtu. Registrovaní zákazníci získajú nielen možnosť nakupovať „rýchlosťou blesku“ vďaka zapamätaným údajom, ale taktiež prezerať si predchádzajúce objednávky či robiť drobné zmeny podľa potreby.

Ako je to s doručením a platbou?

Okrem toho, že doprava za produkty z eyerim.sk je do všetkých krajín Európskej únie úplne zadarmo, nemôžeme opomenúť ani expresné doručenie skladového tovaru do 24 hodín. Pokiaľ však vami vybraný produkt nie je momentálne na sklade, počkáte si na neho len približne 11 až 14 pracovných dní v závislosti od konkrétneho typu. Navyše, vašu zásielku môžete hneď po prijatí potvrdzovacieho e-mailu sledovať po celý čas až po jej doručenie priamo k vašim dverám. Čo sa platby týka, tú je možné zrealizovať kreditnou/debetnou kartou, prostredníctvom GoPay alebo na dobierku. Zvýhodniť si ju viete zľavovým kupónom.

Ako uplatniť zľavový kupón?

Uplatnenie zľavového kupónu na stránke eyerim.sk je nesmierne jednoduché. Buď ho prepíšte, alebo skopírujte do políčka „Zľavový kupón“ ihneď v prvom kroku vášho nákupu. Na záver nezabudnite zakliknúť tlačidlo „UPLATNIŤ“, v dôsledku čoho bude vaša zľava automaticky odpočítaná z celkovej sumy objednávky.