Och! Neboli nájdené žiadne kupóny

Neexistujú kupóny pre tento obchod, vráťte sa neskôr.

Dom s nábytkom a bytovými doplnkami, partner pri nakupovaní nábytku za extra ceny či najvýhodnejší obchod s nábytkom v Slovenskej republike. Aj takéto označenia si osvojuje spoločnosť Möbelix. Podobné prehlásenia môže mať o sebe síce viacero internetových obchodov, no vo väčšine prípadov pôjde pravdepodobne len o prázdne slová. Prečo je tomu ale v súvislosti s Möbelix inak? Aké produkty a výhody ponúka svojim zákazníkom?

Möbelix – výhodný obchod s nábytkom

Medzi hlavné kritériá spoločnosti Möbelix patrí cenovo výhodný nábytok s lacnými doplnkami do domácnosti. Ako inak – to všetko s možnosťou jednoduchého a pohodlného online nákupu za mimoriadne výhodných podmienok.

Široká ponuka nábytku a vybavenia do domácnosti

Vďaka širokej ponuke spoločnosti Möbelix si príde na svoje každý zákazník, ktorý má v pláne zariaďovať či zveľaďovať svoju domácnosť alebo záhradu. Portfólio firmy pozostáva nielen z najčastejšie prezentovaného nábytku, ale taktiež z bytových doplnkov, akými sú napríklad koberce, lampy, závesy či rôzne textilné vybavenia.

Každopádne, na stránke moebelix.sk nájdete všetko, čo je potrebné pre obývačky, spálne, detské izby, kuchyne, kúpeľne, predsiene či pracovne. Samozrejmosťou sú aj kuchynské linky, pričom výnimkou nie je ani vybavenie pre vyššie zmieňované záhrady. Pozornosť si dozaista zaslúži ako záhradné sedenie, tak aj záhradné príslušenstvo s rôznymi záhradkárskymi potrebami.

Ako funguje nakupovanie z moebelix.sk?

Nakupovanie z moebelix.sk je mimoriadne jednoduché, rýchle a bezpečné. Platiť môžete kartou (VISA, Master Card), okamžitým bankovým prevodom (ComGate) alebo v hotovosti, či kartou pri osobnom odbere v jednej zo 6 dostupných predajní Möbelix.

Čo sa týka nákladov na balenie a doručenie tovaru, ak ide o dodávanie prostredníctvom doručovateľskej služby ako balík, zákazník musí uhradiť prídavnú sumu v hodnote 6,00 €. Pokiaľ sa jedná o dopravu Möbelix pre internetový obchod, tá je účtovaná na základe ceny objednávky. Pre lepšiu predstavu, zatiaľ čo za objednávku v hodnote do 200,00 € zaplatíte 17,00 € navyše, pri objednávke od 800 do 1 200,00 € musíte uhradiť 44,00 €. V prípade hodnotnejšej objednávky je však doprava zdarma.

Ak vás bude zaujímať aktuálny stav vašej objednávky, môžete si ho overiť kedykoľvek na stránke moebelix.sk po zadaní vášho čísla objednávky a priezviska. Za zmienku stojí aj možnosť vrátenia tovaru do 14 kalendárnych dní od prevzatia tovaru zakúpeného online – a to bez udania akéhokoľvek dôvodu.

Čo patrí medzi výhody spoločnosti Möbelix?

Výhodou internetového obchodu moebelix.sk je predovšetkým to, že na jeho stránkach nájdete snáď všetky odpovede na otázky, ktoré by mohli zaujímať potenciálnych zákazníkov. Okrem toho, dizajn stránok je príjemný a plný obrázkov, pričom pre milovníkov najnovších trendov z oblasti bývania a interiérového dizajnu je k dispozícii aj blog plný zaujímavého čítania. Netreba však zabúdať ani na online 3D kuchynský plánovač a kuchynský konfigurátor. Tieto nástroje, vďaka ktorým si viete navrhnúť a lepšie predstaviť prevedenie vašej vysnívanej kuchyne, máte možnosť používať úplne zadarmo.

Keď už spomíname výhody spoločnosti Möbelix, nedá nám vynechať práve takzvanú „Kartu výhod“, ktorá prináša zákazníkom celý rad benefitov. Ten začína hneď uvítacou zľavou na 6 vybraných produktov za zvýhodnené ceny, resp. zľavou 10,00 € pri nákupe nad 60,00 €. Pozornosť si však zaslúži aj možnosť nákupu na splátky cez Quatro či sympatická zľava v hodnote 10 % pre každého narodeninového oslávenca. A aby toho nebolo málo, Möbelix odmeňuje svojich stálych zákazníkov zbieraním bodov na „Kartu výhod“. Za každých 10,00 € z nákupu získate 1 bod, pričom zúčtovanie je vždy k poslednému dňu v kalendárnom roku. Mimochodom, ako držiteľ spomínanej karty môžete využiť aj možnosť zapožičania dodávky bez nutnosti tankovania. Zatiaľ čo pre nakupujúcich je cena za jednu hodinu 7,00 €, tak pre nenakupujúcich je to o čosi viac.

Ako si zvýhodniť nakupovanie z moebelix.sk?

Nakupovanie z moebelix.sk prináša jednu výhodu za druhou. Vedeli ste napríklad o tom, že pokiaľ by sa vám podarilo nájsť identický výrobok ako od spoločnosti Möbelix, ale niekde inde, firma vám ochotne vyplatí rozdiel? Navyše, po prihlásení sa k odberu Newsletteru automaticky získate uvítací zľavový kupón v hodnote 5,00 €, ktorý môžete použiť pri nákupe nad 20,00 €.

Ako si uplatniť zľavový kupón?

Pre uplatnenie zľavového kupónu určeného na nákup v spoločnosti Möbelix je potrebné uviesť jeho presný tvar do kolónky „Zľavový kód“ priamo v pokladni. Toto pole sa nachádza na pravej strane po prekliknutí sa do pokladne. Po jeho presnom vpísaní nezabudnite kliknúť aj na tmavomodré políčko „Uplatniť“, po čom môžete pohodlne a výhodne dokončiť váš nákup.